Gyergyói Betegek Egyesülete “Bárki lehet sérült! Segíts a sérült embertársa

Harmadik hegytúrát tudhatnak magunk után a sérült beteg emberek és hozzátarozik. Ez alkalommal 2010. Július 25-én Vasárnap került sor Borszéki a hegytúrára. Nagy élményben volt részük a meghívott vendég csoportoknak is.(Várad és Vásárhely) A Bükk havasokban való feljutást a Borszéki Off Road klub csapata biztosította autóikkal, ami egy külön élményt jelentett sokak számára. 1310 m magasban adhatunk hálát Istenek, hogy feljuthatunk a tetőre. Haza indulás előtt a kedvező időjárásnak köszönhetően tehetünk egy külön élményben gazdag kitérőt a Borszéki borvíz láb asztatóhoz. Ezúttal is köszönet a támogatóinknak.

******************************************************** 2010.Borszéki hegyitúra sérülteknek és hozzátartozóiknak fotókban.

(Ahogyan mások látták) Bükk havas 1310 m Dancurás Hegyimentők fotói

A túra résztvevői  81 személy